درباره ما

تاریخچه کلینیک تخصصی گیربکس های اتوماتیک

کلینیک تخصصی گیربکس های اتوماتیک درسال ۱۳۹۲ با هدف اصلی راه اندازی و توسعه كسب وكار بازسازی گيربكس های اتوماتيك خودرو های سواری و سنگین، انتقال تكنولوژی، اشتغال زايی و جلوگیری خروج ارز از كشور تاسیس شد.

تمرکز اساسی ما بر ارائه خدمات مناسب، با كيفيت، سریع و با قیمت مناسب است. خدمات ارائه شده ضمن پاسخگويی به نيازها و انتظارات، خالق ارزش‌های برتر برای مشتریان و ایجاد ارتباطی بلندمدت براساس اعتماد است…

بدون محدودیت کیلومتر
صـد در صـد رایـگان
ما به عنوان یک ارائه دهنده خدمت با تمرکز بر تنوع خدمات ، تعریف جدیدی از مشتری مداری ارائه کرده و مرزهای کیفیت را گسترش می دهیم. برای ما ارائه خدمت آغاز رابطه ای بلند مدت، صمیمی و مسئولانه با خریدار خدمت است و این مهم را با تکیه بر نیروی انسانی خود به عنوان اصلی ترین داراییمان و ایجاد محیطی جذاب، صمیمی، شفاف و پرانگیزه و احترام در کار به دست می آوریم.مشتریان ما ارزش وجودی ما هستند و ما با تعهد به سرعت ارائه خدمات و کیفیت خدمات، خود را جزو انتخاب های برتر آن ها قرار می دهیم.

اخلاقیات: برای ما اخلاقیات نقطه ی شروع و آغاز کارهاست و تمام ارزش کار خود را در حفظ و تکیه بر آن ها می بینیم. رفتار مسئولانه، عمل به قول ها و تعهدات، مسئولیت های اجتماعی و شفافیت در فعالیت ها، برای ما اهدافی نیستند که بخواهیم به آن ها برسیم، بلکه این ها هویت وجودی ما و انگیزه ی انجام کار هستند.

تکیه بر بهترین تیم: ما اعتقاد داریم نیروی انسانی با ارزش ترین سرمایه ی ما است. ما با جذب و به کارگیری بهترین نوابغ برای فعالیت ها، این سرمایه را توسعه داده و با به کارگیری تیم های کاری مجرب برای شعار “ما می توانیم” و ایجاد محیطی قابل اعتماد، باز، تیمی و تکیه بر سلامت جسمی و روانی در بستر یک تعامل دوطرفه از این سرمایه حفاظت میکنیم. ما بر احترام به همه افراد و ارزش گذاری برای تنوع تاکید داشته و این مهم را در بستر رشد و یادگیری مداوم همگانی اعتلا می بخشیم.

پذیرش گیربکس

پذیرش گیربکس

در اين مكان گيربكس اتوماتيك مشتری با اظهارات مشتری در خصوص مشكلات موجود در برگه پذيرش ثبت گرديده و برگه رسيد جهت دريافت گيربكس اتوماتيك به مشتری داده ميشود.

دمونتاژ

دمونتاژ

در اين مرحله اقدام به جداسازی قطعات متصل به گيربكس نموده و پس ازآن دمونتاژ كامل قطعات داخلی صورت ميپذيرد. سپس كليه قطعات بصورت ديداری و توسط ابزار مخصوص لازم چك شده تا عيوب سطحی و ابتدايی كه مشهود ميباشد مشخص گردد و قطعات معيوب و سالم از هم تفكيك ميگردند.

شستشوی قطعات

شستشوی قطعات

در اين مرحله پس از دمونتاژ کامل قطعات ،شستشوی آلتراسونیک سطوح داخلی و خارجی گيربكس صورت میگیردو قطعات فلزی نیز توسط مواد شوينده خاص شسته شده و كليه كاسه نمدها وصفحات داخل گيربكس از قطعات فلزی مجزا ميگردند.پس از شستشو کلیه قطعات خشک میگردند.

تعمیر تورک كانورتور

تعمیر تورك كانورتور

در صورتيكه تورك كانورتور (توربين) دارای مشكل باشد و عملكرد غير استاندارد داشته باشد پس از شكافتن آن توسط دستگاه تراش كليه قطعات داخل آن بصورت استاندارد چك شده و در صورت نياز به تعويض قطعه، اين مهم صورت میپذیرد و توسط دستگاه بالانسر،بالانس شده و توسط دستگاه جوش CNC تورك كانورتور جوش داده ميشود و پس از عمليات جوشكاری تست NDT صورت ميپذيرد و تورك كانورتور در سيكل مونتاژ قرار ميگيرد.

تعمیر بلوکه هیدرولیک

تعمیر بلوکه هيدروليک

در اين مرحله ابتدا كليه شيربرقی ها از بلوكه هيدروليك دمونتاژ ميگردد و شيربرقی ها بصورت مجزا توسط دستگاه تستر شیربرقی چك ميگردند تا عملكرد استاندارد داشته باشند و در صورت معيوب بودن شير برقی ،قطعه مربوطه تعويض ميگردد و بلوكه هيدروليك پس از شستشو و خشك شدن با شيربرقی های سالم مونتاژ گرديده و بصورت يكپارچه و مجزا عملكرد آن توسط دستگاه سیمیلاتور تست ميگردد تا استاندارد لازم را داشته باشد و در سيكل مونتاژ قرار ميگيرد.

مونتاژ گیربکس

مونتاژ گيربكس

در اين مرحله قطعات فلزی، پوسته گيربكس، بلوكه هيدروليك و تورك كانورتور بصورت يكجا مونتاژ ميگردند.قطعاتی كه معيوب بوده اند توسط قطعات اصلی جايگزين ميگردند و طبق استاندارد خودرو ساز مربوطه مجموعه گيربكس اتوماتيك با دقت نظر كافی مونتاژ ميگردد.

تست دینامیکی

تست ديناميكی

در اين مرحله گیربکس اتوماتیک تعمیر شده توسط دستگاه شبيه ساز طبق استاندارد خودروساز مربوطه در شرایط متفاوت تست نهايی ميگردد تا اينكه صحت عملكرد گيربكس اتوماتیک در تعويض دنده ها، بلوكه هيدروليك و تورك كانورتور سنجیده شده و از استاندارد لازم برخوردار باشد.

تحویل گیربکس اتوماتیک

تحویل گیربکس اتوماتیک

در اين مرحله مجموعه کامل گيربكس اتوماتیک پس از لاك شدن تورك كانورتور، بسته بندی شده و به همراه قطعات معيوب كه تعويض گرديده اند تحويل مشتری ميگردد.