تعمیر گیربکس دامای

تعمیرگاه گیربکس دامای

در کلینیک تخصصی گیربکس های اتوماتیک، صرفا تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک انجام می‌شود.

لطفا در مورد گیربکس‌های دستی سوال نفرمایید.

دامای (Damae) یکی از برندهای خودروسازی چینی است که در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. این شرکت به تولید انواع خودروهای شهری و خانوادگی متمرکز است و در حال حاضر محصولات متنوعی از خودروهای سواری، وانت، سواری شاسی بلند و اتوبوس در بازار عرضه می‌کند.

محصولات دامای شامل خودروهای بسیاری از جمله D60، X7، F5، X5 و S50 می‌شود. این خودروها در طراحی خارجی خود، از الهام گرفتند از برندهای معروفی مانند آئودی و بی ام دبلیو شناخته می‌شوند.

دامای در سال ۲۰۲۱، بیش از ۱۰۰۰ نمایندگی در سراسر جهان داشت و محصولات آن در بیش از ۱۰۰ کشور به فروش می‌رسد. با این حال، به دلیل کیفیت پایین و عدم رضایت مشتریان در برخی مناطق، دامای به عنوان یک برند خودروسازی معتبر در بازار جهانی شناخته نمی‌شود.

 

گیربکس دامای

گیربکس خودروی دامای، یک گیربکس اتوماتیک 8 سرعته است که توسط شرکت آلمانی زد اف اس (ZF) تولید شده است. این گیربکس از نوع گیربکس اتوماتیک تورک کنترل (Torque Converter) است و برای خودروهای سنگین و شرایط سخت طراحی شده است.

گیربکس خودروی دامای، دارای سیستم های مختلفی مانند سیستم کنترل الکترونیکی، سیستم تشخیص خطا، سیستم تعلیق هوشمند و سیستم کنترل دینامیکی خودرو (Dynamics Control) است. همچنین، این گیربکس دارای سیستم های ایمنی مانند سیستم کنترل پایداری الکترونیکی (Electronic Stability Control) و سیستم کنترل ترمز (Brake Control System) است.

برای استفاده بهینه از گیربکس خودروی دامای، بهتر است به راهنمایی تولید کننده و دستورالعمل های سرویس و نگهداری آن رعایت شود. همچنین، رانندگی صحیح و مطابق با شرایط رانندگی، می‌تواند به بهبود عملکرد و افزایش عمر گیربکس خودروی دامای کمک کند.

 

مشکلات گیربکس اتوماتیک دامای

یکی دیگر از دلایلی که گیربکس اتوماتیک قادر به تعویض دنده از پارک نیست، خرابی قفل دنده است. مشابه کابل‌ها یا اتصالات شکسته، این موارد بدترین نوع خرابی گیربکس دامای هستند و اغلب زمانی اتفاق می‌افتد که سرویس گیربکس به درستی انجام نشده باشد.

با توجه به اینکه دامای یکی از برندهای خودروسازی چینی است، ممکن است گیربکس اتوماتیک آن با مشکلاتی مواجه شود. برخی از این مشکلات عبارتند از:

1. نشت روغن: ممکن است روغن گیربکس از نقاط مختلف گیربکس نشت کند که مشکلات جدی مانند سوختن گیربکس را به دنبال دارد.

2. عدم پاسخگویی تغییر دنده‌ها: ممکن است گیربکس اتوماتیک دامای به درستی عمل نکند و به تغییر دنده‌ها به درستی پاسخ ندهد.

3. صدای غیرعادی: صدای غیرعادی مانند صدای خرد شدن یا صدای وزش ممکن است به نشانه مشکل در گیربکس باشد.

4. تأخیر در تغییر دنده‌ها: ممکن است تغییر دنده‌ها با تأخیر انجام شود و گیربکس به درستی پاسخ ندهد.

5. عدم پایداری سرعت: ممکن است سرعت خودرو در حین حرکت ناگهانی تغییر کند که می‌تواند به نشانه وجود خرابی در گیربکس باشد.

در کل، بهتر است در صورت مشاهده هر یک از این مشکلات در گیربکس اتوماتیک دامای، به تعمیرکار متخصص مراجعه کرده و مشکلات را بررسی و برطرف کنید. عدم برطرف کردن مشکلات گیربکس ممکن است به خرابی جدی‌تر آن و هزینه‌های بیشتر منجر شود.

 

سرویس گیربکس دامای

برای سرویس گیربکس خودروی دامای، بهتر است به راهنمایی تولید کننده و دستورالعمل های سرویس و نگهداری آن رعایت شود. در ادامه، مراحل سرویس گیربکس خودروی دامای را بررسی می‌کنیم:

1- تعویض روغن گیربکس: تعویض روغن گیربکس، باید به طور منظم و با رعایت دقیق راهنمایی تولید کننده، انجام شود. برای تعویض روغن گیربکس، ابتدا باید خودرو را روی یک سطح صاف و افقی قرار داده و سپس روغن قدیمی را تخلیه کرده و روغن جدید را تزریق کنید.

2- تعویض فیلتر روغن گیربکس: تعویض فیلتر روغن گیربکس، باید به طور منظم و با رعایت دقیق راهنمایی تولید کننده، انجام شود. برای تعویض فیلتر روغن گیربکس، باید فیلتر قدیمی را با فیلتر جدید جایگزین کرده و سپس روغن جدید را تزریق کنید.

3- بررسی و تعمیر هرگونه نشتی روغن گیربکس: در صورتی که هرگونه نشتی روغن گیربکس شناسایی شود، باید به موقع تعمیر شود. تاخیر در تعمیر نشتی روغن گیربکس، می‌تواند به خرابی بیشتر و کاهش عمر گیربکس منجر شود.

4- بررسی و تعمیر هرگونه خرابی در سیستم گیربکس: در صورتی که هرگونه خرابی در سیستم گیربکس شناسایی شود، باید به موقع تعمیر شود. تاخیر در تعمیر خرابی‌های گیربکس، می‌تواند به خرابی بیشتر و کاهش عمر آن منجر شود.

5- بررسی و تعمیر هرگونه خرابی در سیستم کنترل الکترونیکی: در صورتی که هرگونه خرابی در سیستم کنترل الکترونیکی گیربکس شناسایی شود، باید به موقع تعمیر شود. تاخیر در تعمیر خرابی‌های سیستم کنترل الکترونیکی، می‌تواند به خرابی بیشتر و کاهش عمر گیربکس منجر شود.

6- بررسی و تعمیر هرگونه خرابی در سیستم تعلیق هوشمند: در صورتی که هرگونه خرابی در سیستم تعلیق هوشمند گیربکس شناسایی شود، باید به موقع تعمیر شود. تاخیر در تعمیر خرابی‌های سیستم تعلیق هوشمند، می‌تواند به خرابی بیشتر و کاهش عمر گیربکس منجر شود.

7- بررسی و تعمیر هرگونه خرابی در سیستم کنترل دینامیکی خودرو: در صورتی که هرگونه خرابی در سیستم کنترل دینامیکی خودرو شناسایی شود، باید به موقع تعمیر شود. تاخیر در تعمیر خرابی‌های سیستم کنترل دینامیکی خودرو، می‌تواند به خرابی بیشتر و کاهش عمر گیربکس منجر شود.

به طور کلی، برای سرویس گیربکس خودروی دامای، بهتر است به راهنمایی تولید کننده و دستورالعمل های سرویس و نگهداری آن رعایت شود و هرگونه خرابی و نشتی در سیستم گیربکس به موقع تعمیر شود.

 

تعمیر و سرویس قفل دنده گیربکس دامای

وقتی وسیله نقلیه شما در پارک است و روی ترمز فشار می‌آورید، می‌توانید این ویژگی ایمنی را متوجه شوید که فعال می‌شود. صدای کلیک شنیده می‌شود که نشان می‌دهد قفل تعویض دنده باز شده است. اگر این ویژگی آسیب ببیند، صدای کلیک ممکن است ضعیف شود یا نتوانید از پارک خارج شوید. نگران نباشید زیرا در این سیستم یک فلپ کوچک وجود دارد که می‌توانید آن را باز کنید و در نزدیکی شیفتر دنده قرار دارد. همچنین می‌تواند به شکل یک دکمه باشد که می‌توانید با فشار دادن آن، عملکرد قفل شیفت را لغو کنید.

همچنین می‌توانید دفترچه راهنمای مالک خود را بررسی کنید تا مکان دقیق گاوصندوق را در صورتی که بلافاصله آن را پیدا نکنید، پیدا کنید. در هر صورت، به شما این امکان را می‌دهد که وسیله نقلیه خود را در شرایط اضطراری از پارک به دنده دیگری تغییر دهید.

اگر برای جابجایی وسیله نقلیه خود از پارک به درایو نیاز به ایمنی بیشتر دارید، به شدت توصیه می‌شود که وسیله نقلیه خود را به مرکز خدمات ببرید تا فوراً این مشکل برطرف شود.

همه ما عادت داریم روغن موتور را به طور منظم تعویض کنیم، اما روغن گیربکس داستان متفاوتی دارد. نه تنها بررسی عمر روغن شما سخت تر است، بلکه تعویض آن نیز سخت تر است و برای مرتب کردن آن نیاز به لمس یک متخصص دارد.

پس چه زمانی باید روغن گیربکس خود را تعویض کنید؟  دفترچه راهنمای خود را برای مشخصات ماشین خود بررسی کنید. این بستگی به نوع گیربکس ماشین شما، میزان سختی استفاده از آن و میزان استفاده شما از آن دارد. هنگام مقابله با هر نوع تعمیر و نگهداری مبتنی بر روان کننده، دشمنان اصلی شما زمان و استفاده هستند، بنابراین مطابق با آن تنظیم کنید.

هر 2 تا 3 سال یک معیار خوب برای تعویض معمولی روغن گیربکس است. آن را هر سال یا هر سرویس توسط مکانیک بررسی کنید تا مطمئن شوید که از وضعیت روغن مطلع هستید.

یا اگر حدود 50000 کیلومتر را در کمتر از 2 تا 3 سال دویده‌اید، ممکن است بخواهید روغن خود را تعویض کنید. همچنین، روغن گیربکس دامای با استفاده زیاد خراب می‌شود. اگر ماشین شما اغلب با سرعت بالا حرکت می‌کند یا تحت استرس زیادی است، ممکن است بخواهید جدول زمانی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری کنید.

توجه داشته باشید که اینها کلی گویی و برآورد هستند. اگر ماشین شما دارای یک نوع گیربکس نسبتاً تخصصی است که نیاز به مراقبت بیشتری دارد، حتماً به دفترچه راهنمای خود مراجعه کنید.

تعمیر گیربکس دامای
تعمیر گیربکس دامای

علائمی که نشان می‌دهد روغن گیربکس شما نیاز به تغییر دارد:

  • سر خوردن
  • جابجایی‌های سخت
  • سر و صدای اضافی
  • گیربکس دامای با خرابی مواجه می‌شود
  • درگیر نشدن دنده ها

برای نمایش سریع علائم، لغزش به این معنی است که گیربکس شما با کاهش لحظه‌ای قدرت از موتور به چرخ‌ها مواجه می‌شود. گیربکس شما باید در جای خود قفل شود و روغن اطمینان حاصل می‌کند که تمام قسمت‌های مسئول به خوبی روان شده و آزادانه حرکت می‌کنند.

تعویض‌های خشن زمانی اتفاق می‌افتد که دنده احساس می‌کند در حال گیرکردن است. این معمولاً با یک حرکت ناگهانی یا کاهش سرعت تعویض دنده در بالا یا پایین کردن دنده مواجه می‌شود.

هنگامی که تماس فلز با فلز وجود دارد، معمولاً صدای خراش را می‌شنوید. یا این یا موتور شما به سختی کار می‌کند و ماشین شما از تعویض دنده امتناع می‌کند.

همانطور که گفته شد، اگر گیربکس شما در دنده اول یا دوم باقی می‌ماند، حتی زمانی که موتور به دورهای بالا می‌رسد، به این معنی است که یا مشکلی در برق یونیت گیربکس وجود دارد، یا مکانیکی‌های داخل آن روغن کاری کافی برای درگیر شدن دریافت نمی‌کنند.

در همین حال، عدم ورود به درایو یا معکوس کردن نیز مشکلی است که درست زمانی که به سمت درایو خود حرکت می‌کنید خود را نشان می‌دهد. اگر گیربکس شما کمی طول می‌کشد یا در دنده شدن مشکل دارد.

لغزش گیربکس:  چه گیربکس اتوماتیک یا نبمه اتوماتیک داشته باشید، هر دو دارای سیستم کلاچ هستند که دنده‌های جدید را جدا کرده و درگیر می‌کند. با گذشت زمان، این سیستم فرسوده می‌شود و سیستم گیربکس شما به معنای واقعی کلمه شروع به لیز خوردن در حین تعویض دنده بعدی می‌کند. یکی دیگر از دلایل لغزش گیربکس، فشار کم روغن است که ناشی از سطح پایین روغن، گرفتگی فیلترها یا پمپ خراب است. این مسائل با گذشت زمان بدتر می‌شوند تا جایی که گیربکس مسدود می‌شود و درگیر نمی‌شود.

بوی عجیب:  گیربکس روغن مخصوص به خود را دارد. این برای روانکاری طراحی شده است و اطمینان حاصل می‌کند که همه چرخ دنده‌ها به آرامی و هماهنگ می‌چرخند. پس از رسیدن خودرو به مسافت پیموده شده، این روغن می‌تواند شروع به نشت کردن کند یا در داخل جعبه دنده بسوزد. اگر مشاهده کردید که روغن قرمز رنگی از زیر ماشین شما نشت می‌کند یا بوی غیرعادی از زیر ماشین خود استشمام می‌کنید، گیربکس شما نیاز به سرویس روغن دارد.

چراغ هشدار گیربکس:  اکثر خودروهای جدید امروزی دارای سنسورهایی در سراسر مکان هستند تا مطمئن شوند که به خودرو آسیبی نمی‌رسد. مراقب هر گونه روشن شدن ناگهانی چراغ چک گیربکس دامای باشید که روشن می‌شود زیرا ممکن است روغن گیربکس شما کم شده یا سوخته و باعث افزایش تصاعدی دما در گیربکس شما می‌شود. این منجر به ضبط یا منفجر شدن آن می‌شود.

صداهای ساینده یا عجیب:  گیربکس اتوماتیک و نبمه اتوماتیک هر دو وقتی شروع به خراب شدن می‌کنند صداهای منحصر به فردی تولید می‌کنند. در گیربکس اتوماتیک، ممکن است صدای زمزمه یا صدای کشیده‌ای بشنوید. شما همچنین احساس خواهید کرد که گویی هر چرخ دنده در جای خود می‌چرخد. با یک گیربکس نبمه اتوماتیک، می‌شنوید و احساس می‌کنید که در هر دنده‌ای حرکت می‌کند. چه گیربکس اتوماتیک یا نبمه اتوماتیک داشته باشید.

تعمیر گیربکس آسیب دیده ممکن است همیشه گزینه‌ای هوشمندانه و مقرون به صرفه نباشد. اما اگر تعمیر گیربکس دامای به درستی انجام نشده باشد و یا سرویس دوره‌ای درست انجام نشده باشد تعمیر گیربکس دامای بدون فایده است و تعویض تنها راه حل است.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک دامای
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک دامای

هزینه‌های تعویض گیربکس

در مواقع دیگر، تنها راه خروج، تغییر گیربکس به عنوان مونتاژ است. چرخ دنده‌های داخلی، کلاچ‌ها، صفحات و سایر قطعات سخت اغلب بیش از استفاده مجدد آسیب می‌بینند. تعویض تمام قطعات داخل گیربکس هزینه قطعات و نیروی کار بیشتری نسبت به تعویض آن دارد.

هنگامی که هزینه‌های جدید گیربکس را برای جایگزینی قیمت گذاری می‌کنید، باید جزئیات خودروی خود را داشته باشید. بسته به آنچه که رانندگی می‌کنید، هزینه‌های آن بسیار متفاوت است – خودروی اقتصادی در مقابل خودروی پرفورمنس، خودروی سبک یا سنگین، موتور گازی یا دیزلی – همه اینها تفاوت را ایجاد می‌کند.

در برخی موارد، بازسازی گیربکس دامای امکان پذیر است. اما دانستن این موضوع از قبل سخت است، زیرا بستگی به میزان آسیب رساندن به گیربکس دارد. یک تکنسین باید آن را به طور کامل جدا کند، قیمت تعمیر را تعیین کند، سپس آن را دوباره کنار هم قرار دهد.

ممکن است بتوانید مقداری پول در قطعات پس انداز کنید اما هزینه کار چندین ساعت بیشتر خواهد بود. تفاوت قیمت بین هزینه‌های تعویض گیربکس و بازسازی گیربکس می‌تواند در نهایت بسیار ناچیز باشد.

 

5 نشانه اصلی مشکلات گیربکس دامای چیست؟

اگر مشکل گیربکس دامای دارید، ممکن است یکی از این 5 علامت را داشته باشید:

  • بوهای عجیب
  • گیربکش لغزشی (واکنش تاخیری یا درگیر شدن با تاخیر)
  • چراغ هشدار گیربکس دامای.
  • نشت روغن گیربکس دامای.
  • صداهای سنگ زنی یا عجیب و غریب.

 

بازسازی یا تعویض گیربکس کدام آسان تر است؟

بر خلاف جایگزینی گیربکس، هزینه بازسازی گیربکس کمتر است. درست مانند یک جایگزینی، شما در حال تعمیر قطعات خاصی هستید، اما این کار را در محیط کارخانه انجام نمی‌دهید. برای انجام این کار از یک تعمیرگاه بسیار معتبر کمک بخواهید.

 

مزایا و معایب گیربکس اتوماتیک دامای

گیربکس اتوماتیک دامای همانند سایر گیربکس‌های اتوماتیک دارای مزایا و معایبی است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

مزایا:
1. آسانی در رانندگی: گیربکس اتوماتیک دامای بسیار آسان در رانندگی است و نیازی به بررسی و تغییر دنده‌ها توسط راننده ندارد.

2. کمترین خستگی: به دلیل عدم نیاز به تغییر دنده‌ها توسط راننده، گیربکس اتوماتیک دامای باعث کاهش خستگی راننده در طول سفر می‌شود.

3. کارایی بیشتر: گیربکس اتوماتیک دامای باعث کاهش زمان توقف خودرو و افزایش کارایی آن می‌شود.

4. آسانی در ترافیک: در شرایط ترافیک شلوغ، گیربکس اتوماتیک دامای به دلیل عدم نیاز به تغییر دنده‌ها توسط راننده، راننده را از خستگی بیشتر در شرایط ترافیکی بی‌نهایت مصون می‌کند.

معایب:
1. هزینه بیشتر: گیربکس اتوماتیک دامای، هزینه بیشتری نسبت به گیربکس دستی دارد، به علاوه هزینه تعمیر و نگهداری آن نیز بیشتر است.

2. مصرف سوخت بیشتر: به دلیل استفاده از تکنولوژی پیشرفته، گیربکس اتوماتیک دامای از مصرف سوخت بیشتری نسبت به گیربکس دستی برخوردار است.

3. نیاز به تعمیرات پیچیده: به دلیل تعقیب و گریز پیچیده و مکانیزم‌های بیشتر، تعمیرات گیربکس اتوماتیک دامای پیچیده‌تر است.

4. قابلیت کنترل کمتر: در برخی موارد، گیربکس اتوماتیک دامای قابلیت کنترل کمتری نسبت به گیربکس دستی دارد.

در کل، گیربکس اتوماتیک دامای با مزایا و معایب خود، می‌تواند به گزینه‌ای مناسب برای رانندگانی با سطح تجربه مختلف تبدیل شود. برای انتخاب بهترین گیربکس باید به نیازها و شرایط شخصی خود توجه کرد و با توجه به مزایا و معایب هر گزینه، تصمیم گیری کرد.

 

آیا چراغ موتور برای مشکلات گیربکس روشن می‌شود؟

بله، مشکلات گیربکس می‌تواند باعث روشن شدن چراغ چک موتور شما شود. رایانه اصلی خودروی شما، ماژول کنترل موتور (ECM)، با سنسورهای سیستم صحبت می‌کند تا مطمئن شود همه چیز درست است. اگر سنسورهای گیربکس مشکلی را گزارش کنند، ECM چراغ چک موتور را روشن می‌کند.

گیربکس دامای
گیربکس دامای

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک دامای

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک دامای، باید به طور منظم و با رعایت دقیق راهنمایی تولید کننده، انجام شود. برای تعویض روغن گیربکس اتوماتیک دامای، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- خودرو را روی یک سطح صاف و افقی قرار دهید و سپس موتور خودرو را خاموش کنید.

2- با استفاده از دستگاه تعویض روغن، روغن قدیمی را از گیربکس خودرو تخلیه کنید. برای این کار، باید محفظه تخلیه روغن را پیدا کرده و آن را باز کنید. سپس، روغن قدیمی را به کمک دستگاه تعویض روغن، از گیربکس خودرو تخلیه کنید.

3- پس از تخلیه کامل روغن قدیمی، فیلتر روغن گیربکس را تعویض کنید. برای این کار، باید فیلتر قدیمی را با فیلتر جدید جایگزین کنید.

4- پس از تعویض فیلتر، محفظه تخلیه روغن را ببندید و سپس با استفاده از دستگاه تعویض روغن، روغن جدید را به گیربکس خودرو تزریق کنید. برای این کار، باید محفظه تزریق روغن را پیدا کرده و آن را باز کنید. سپس، روغن جدید را به کمک دستگاه تعویض روغن، به گیربکس خودرو تزریق کنید.

5- پس از تزریق کامل روغن جدید، می‌توانید موتور خودرو را روشن کنید و گیربکس را به مدت چند دقیقه در حالت بی حرکت (پارکینگ) قرار دهید تا روغن به طور کامل در سیستم گیربکس توزیع شود.

6- در نهایت، سطح روغن گیربکس را بررسی کنید و در صورت نیاز، روغن جدید را به گیربکس خودرو تزریق کنید تا سطح روغن به حد مناسب برسد.

توجه داشته باشید که برای تعویض روغن گیربکس اتوماتیک دامای، بهتر است به راهنمایی تولید کننده و دستورالعمل های سرویس و نگهداری آن رعایت شود.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک دامای

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک دامای به موارد مختلفی بستگی دارد، از جمله نوع خرابی، قطعاتی که نیاز به تعویض دارند، مدل و سال ساخت خودرو و همچنین نرخ تعمیرکاری در منطقه شما. با این حال، برای اطلاع از هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک دامای می‌توانید به تعمیرکاری معتبر و مجهز مراجعه کنید و مشکلات گیربکس را بررسی کنید.

به طور کلی، تعمیر گیربکس اتوماتیک دامای هزینه بالایی نسبت به گیربکس دستی خواهد داشت. برای مثال، هزینه تعویض شیشه جلو خودرو در گیربکس اتوماتیک دامای بسیار بیشتر از گیربکس دستی است. همچنین، تعمیر گیربکس اتوماتیک دامای پیچیده‌تر است و ممکن است نیاز به تعویض قطعاتی داشته باشد که هزینه آن‌ها بیشتر است.

در کل، برای کاهش هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک دامای می‌توانید به تعمیرکاری مجهز مراجعه کرده و قیمت‌ها را با چندین تعمیرکار مقایسه کنید. همچنین، بهتر است به مرور زمان و بر اساس نیاز، تعمیرات دوره‌ای را برای گیربکس خودرو انجام دهید تا از خرابی‌های جدی و هزینه‌های بیشتر جلوگیری کنید.

 

کلینیک تخصصی گیربکس‌های اتوماتیک

تعمیر گیربکس دامای به عنوان یک خودرو شاسی بلند و با کیفیت در کنار سایر خودرو‌های چینی، آسیایی، اروپایی و حتی داخلی در کلینیک تخصصی گیربکس‌های اتوماتیک توسط کارشناسان ما انجام می‌شود.

در کنار تعمیر گیربکس دامای کلیه خدمات سرویس دوره‌ای و سرویس کامل گیربکس دامای نیز توسط کارشناسان ما به صورت حرفه‌ای با دستگاه‌ها و تجهیزات مدرن انجام می‌شود. اگر در حین سرویس دوره‌ای مشکلی در گیربکس دامای شما شناسایی شود همان موقع پس از اعلام به شما و مشخص شدن قیمت تعمیر، با تجهیزات مناسب رفع می‌شود. این امر کمک می‌کند تا هزینه مورد نیاز برای تعمیر گیربکس دامای شما تا سطح قابل توجهی کاهش پیدا کند.

کلیه خدمات در کلینیک تخصصی گیربکس‌های اتوماتیک با ضمانت شش ماهه بدون محدودیت کیلومتر ارائه می شوند.

امتیاز 5 از 5

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۰۹۱۲۷۶۵۲۴۱۷

————————————

راه های ارتباطی با کلینیک تخصصی گیربکس های اتوماتیک

موبایل (فیروز اسماعیلی): ۰۹۱۲۷۶۵۲۴۱۷

موبایل (فیروز اسماعیلی): ۰۹۱۹۱۱۰۷۳۵۷

موبایل (مهندس خان بابائی): ۰۹۱۲۵۶۵۴۴۳۲

اینستاگرام: aghakhanbabei@

کانال آپارات کلینیک تخصصی گیربکس های اتوماتیک

کانال یوتوب کلینیک تخصصی گیربکس های اتوماتیک

————————————

در کلینیک تخصصی گیربکس های اتوماتیک، صرفا تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک انجام می‌شود.

لطفا در مورد گیربکس‌های دستی سوال نفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *