تعمیر گیربکس بی ام و

تعمیر bmw

در کلینیک تخصصی گیربکس های اتوماتیک، صرفا تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک انجام می‌شود.

لطفا در مورد گیربکس‌های دستی سوال نفرمایید.

بی ام و افسانه‌ای، یک برند لوکس که ارتباط خود را از زمان آغاز به کار ثابت کرده است. بدون شک، بی ام و سواری جالبی است. شما نمی‌خواهید این‌همه تجمل را با یک متخصص تعمیر گیربکس بی ام و سطح ابتدایی خراب کنید. به همین دلیل باید گیربکس بی ام و را برای تعمیر به مراکز تخصصی که دارای کارشناسان متخصص در امر تعمیر گیربکس بی ام و هستند منتقل کنید.

گیربکس اتوماتیک یکی از سخت‌ترین و پیچیده‌ترین قطعات ماشین شماست. این موتور در محدوده نسبتاً باریکی از دور موتور به بهترین شکل کار می‌کند و فقط در میانه آن محدوده به‌طور مؤثر انرژی مصرف می‌کند.

گیربکس باید خروجی موتور را به‌سرعت و گشتاور تبدیل کند تا برای رانندگی عملی شود. در مورد اتو ترانس، باید با استفاده از سیستم پیچیده مکانیک و هیدرولیک، تنظیمات را به‌صورت خودکار انجام دهد.

انجام این کار فشارهای زیادی را بر گیربکس خودکار وارد می‌کند. نیرو، فشار، گرما و اصطکاک. این می‌تواند باعث جدا شدن ذرات ریز فلزی از چرخ‌دنده‌ها و سایر اجزا شود و روغن گیربکس بی ام و را آلوده کند. هرچه تعداد این قطعات ساینده بیشتر باشد، روغن بدتر عمل می‌کند و باعث سایش بیشتر می‌شود.

این‌یک چرخه معیوب است که باید مرتباً آن را بشکنید تا گیربکس اتوماتیک و عملکرد آن را حفظ کنید یا برای هزینه‌های عمده آماده‌باشید.

به همین دلیل است که اگر از وسیله نقلیه خود برای یدک‌کشی یا در محیط‌هایی استفاده می‌کنید که باعث توقف و راه‌اندازی زیاد می‌شوند، باید گیربکس خودکار خود را به‌طور منظم سرویس کنید – حداقل هر 15 ماه یا 25000 کیلومتر و بیشتر. برخی از مدل‌ها ممکن است نیاز به سرویس گیربکس منظم‌تری داشته باشند. متخصص گیربکس بی ام و می‌تواند در این مورد به شما مشاوره دهد.

 

نحوه تشخیص مشکلات گیربکس بی‌ام و

مرحله بعدی خواندن کدهای خطا از ماژول گیربکس است که به عنوان جعبه دنده الکترونیکی (EGS) نیز شناخته می‌شود. برای بازیابی کدهای خطا از ماژول‌های بی‌ام و  به یک اسکنر بی‌ام و  نیاز دارید . شما می‌توانید یک اسکن کامل سیستم را با یک اسکنر مانند YOUCANIC Full System Scanner که می‌تواند کدهای خطای بی‌ام و  را بخواند، انجام دهید .

از اسکنر OBD-II عمومی استفاده نکنید . اگر از یک اسکنر OBD2 عمومی استفاده می‌کنید، کدهای خطای عمومی مانند P0720 یا P0732 را دریافت خواهید کرد که جزئیات کافی در مورد علت مشکل ارائه نمی‌دهند. گاهی اوقات، ممکن است کد خطای DSC یا ABS را پیدا کنید که گیربکس را در حالت لنگی قرار می‌دهد. این امکان وجود دارد که یک کد خطا بتواند گیربکس اتوماتیک بی‌ام و  شما را در حالت Fail-Safe قرار دهد حتی اگر مشکلی در گیربکس وجود نداشته باشد. این رویه روی بی‌ام و‌هایی که دارای گیربکس نیمه اتوماتیک هستند نیز جواب می‌دهد.

 

اگر پیغام خطای نسبتاً متوسط ​​درایو در بی‌ام و  شما ظاهر شد، یکی از اولین گام‌ها بررسی سطح روغن گیربکس است. اگر سطح گیربکس پایین باشد، گیربکس بی‌ام و  شما می‌تواند برای محافظت از گیربکس به حالت لنگی برود.

  1. بی‌ام و  خود را پانزده دقیقه رانندگی کنید تا روغن گیربکس اتوماتیک گرم شود. اطمینان حاصل کنید که به گیربکس اجازه می‌دهید در تمام دنده‌ها جابجا شود. دمای روغن گیربکس باید در این چرخه رانندگی به حدود 100 درجه فارنهایت برسد.
  2. بی‌ام و  را روی یک سطح صاف پارک کنید یا آن را روی آسانسور بلند کنید.
  3. اجازه دهید ماشین در حال پارک و در حالت بیکار باشد.
  4. وسیله نقلیه را بالا ببرید.
  5. دوشاخه پرکننده را از گیربکس جدا کنید. در برخی از مدل‌ها، پلاگین تخلیه می‌تواند سطح را بررسی کند. شما باید بفهمید که کدام گیربکس را دارید.
  6. اگر سطح روغن پر باشد، حداقل مقدار روغن باید از ظرف روغن تخلیه شود.
  7. اگر سطح پایین باشد، هیچ روغنی خارج نمی‌شود. گیربکس را بیش از حد توصیه شده پر نکنید، زیرا ممکن است باعث ایجاد مشکل در تعویض دنده شود.

نشانه‌های معمولی مبنی بر پایین بودن سطح روغن گیربکس این است که بی‌ام و شما Transmission Failsafe Prog را نمایش می‌دهد. اخطار در هنگام شتاب گیری شدید یا هنگام شتاب گیری هنگام چرخش.

این به این دلیل اتفاق می‌افتد که در حین شتاب‌گیری به روغن گیربکس بیشتری نیاز است، یا هنگام چرخش، روغن به یک طرف ظرف روغن ترانس فشار داده می‌شوند. از آنجایی که سطح پایین است، هیچ روغن گیربکس برای پمپ روغن وجود ندارد که باعث ایجاد مشکلات گیربکس مانند رفتن به حالت FailSafe یا Limp می‌شود.

روغن گیربکس اتوماتیک بی‌ام و را تغییر دهید

فیلتر یا روغن گیربکس کثیف می‌تواند باعث مشکلات تعویض دنده، به خصوص در خودروهای پرمصرف شود. اگر با مشکل تعویض دنده مواجه هستید، روغن و فیلتر گیربکس اتوماتیک را تعویض کنید. ذکر این نکته ضروری است که بحث‌ها و اختلاف نظرهای زیادی در مورد اینکه آیا باید روغن اتوماتیک را تعویض کنید، به خصوص در گیربکس مهر و موم شده مادام العمر وجود دارد.

  • خرابی گیربکس – عملکرد یا نمایش موقعیت انتخابگر دنده ممکن است خراب شود. موقعیت گیربکس P ممکن است در دسترس نباشد. ترمز دستی را وقتی کاملاً متوقف شد تنظیم کنید. شروع موتور ممکن است با تاخیر امکان پذیر باشد.
  • گیربکس معیوب – موقعیت گیربکس P احتمالاً در دسترس نیست. ترمز دستی را در صورت توقف خودرو به کار بگیرید. لطفا با بخش خدمات بی‌ام و  تماس بگیرید.

 

زمان تعمیر گیربکس بی ام و

اولین گیربکس‌های تمام‌اتوماتیک در سال 1939 ظاهر شدند، زمانی که جنرال موتور مکانیزم هیدرولیکی را در بخش‌های کادیلاک و بیوک خود معرفی کرد. از آن زمان، گیربکس‌های اتوماتیک تنها به لطف تعویض دنده‌های کنترل‌شده توسط کامپیوتر، قابل‌اعتمادتر و کارآمدتر شده‌اند. درحالی‌که این‌یک قطعه ماشین‌آلات بسیار پیشرفته است، بی‌عیب و نقص نیست. اگر متوجه هر یک از علائم زیر در مورد مشکل گیربکس اتوماتیک شدید، حتماً برای جلوگیری از بدتر شدن مشکل، عیب‌یابی را برنامه‌ریزی کنید.

صدای زوزه در حالت خنثی

اگر زمانی که گیربکس خودروی شما در حالت پارک یا نول است صدای ناله می‌شنوید، به‌خوبی می‌تواند ناشی از فرسودگی بلبرینگ‌های سوزنی داخل مبدل گشتاور گیربکس باشد. اگر این بلبرینگ‌ها فرسوده شوند، گیربکس در تعویض دنده دچار مشکل می‌شود.

عدم حرت درست چرخ‌دنده‌های گیربکس بی ام و

هر زمان که هنگام تعویض دنده خودرو متوجه صداهای عجیب‌وغریب شدید، می‌خواهید به تعمیرگاه گیربکس تخصصی  مراجعه کنید. احتمال زیادی وجود دارد که روغن گیربکس خودروی شما کم باشد، که برای روغن‌کاری مناسب قطعات متحرک برای اطمینان از تعویض دنده‌ها لازم است.روغن

تعویض با تأخیر

اگر گیربکس را از پارکی به درایو تغییر دهید و فوراً درگیر نشود، باید برای سفر به مغازه برنامه‌ریزی شود. این همچنین در صورتی صدق می‌کند که موتور وسیله نقلیه شما درحالی‌که گیربکس سعی می‌کند بین دنده‌های جلو جابجا شود، دور بالا می‌رود. این مشکلات ممکن است به دلیل کمبود روغن یا به دلیل خرابی حس‌گر رخ دهد.

برای این مشکل باید تعیین کنید که آیا کابل تعویض دنده کار می‌کند یا خیر، به‌عبارت‌دیگر آیا شیفتر احساس می‌کند که هیچ کاری انجام نمی‌دهد، هیچ مهاری ندارد؟ در این صورت کابل شیفتر نیاز به تعویض دارد. اگر روغن گیربکس کم است، پمپ هیدرولیک نمی‌تواند فشار ایجاد کند، به‌سادگی سطح روغن گیربکس بی ام و را بررسی کرده و در صورت نیاز به آن اضافه کنید، اگر گیربکس برای مدت‌زمان طولانی با روغن کم‌کار کند، ممکن است پیش از موعد از کار بیفتد. اگر سطح روغن مناسب باشد و هیچ کدی وجود نداشته باشد، متأسفانه ممکن است این مشکل بزرگ‌تری باشد، ممکن است دستگاه در داخل ازکارافتاده باشد، مانند خرابی پمپ روغن یا خرابی شفت ورودی یا خروجی که تعویض یا بازسازی را تضمین می‌کند.

بوی سوختگی

بوی سوختگی که از وسیله نقلیه شما می‌آید می‌تواند نشانه‌ای از گرمای بیش‌ازحد گیربکس باشد که احتمالاً ناشی از جوشیدن روغن گیربکس است. برای اینکه بفهمد چرا این اتفاق می‌افتد، یک متخصص گیربکس باید تشخیص را انجام دهد.

سرویس گیربکس بی ام و
سرویس گیربکس بی ام و

نشت روغن گیربکس بی ام و

سرویس گیربکس bmw

یکی از علائم بصری مشکل گیربکس اتوماتیک بی ام و ، نشت روغن گیربکس است. روغن گیربکس اتوماتیک معمولاً قرمزرنگ است، بنابراین اگر روغن  قرمزی در زیر خودروی شما جمع شده است، به‌احتمال‌زیاد روغن ترنس است. اگر ماشین شما نشتی داشته باشد، احتمالاً به‌زودی یک یا چند مورد از مشکلات بالا را تجربه خواهید کرد.

نشتی روغن مشکل بزرگی است، این تعمیر تا حد زیادی به محل نشتی بستگی دارد. اگر مشخص نیست نشتی از کجا می‌آید، گیربکس را با استفاده از روغن‌کاری مانند پاک‌کننده 409 و شلنگ جدا کنید، سپس خودرو را برای رانندگی کوتاهی ببرید و نشتی را بررسی کنید که بهترین کار با بلند کردن خودرو روی جک است. می‌ایستد. نواحی رایج نشتی، واشر مخزن گیربکس است که با انجام یک سرویس گیربکس اتوماتیک بی ام و  ساده قابل‌رفع است.

نشتی‌های اضافی می‌تواند ناشی از معیوب بودن درزگیر میل درایو عقب باشد که می‌توان آن را با برداشتن میل محرک و تعویض مهروموم تعمیر کرد که انجام آن نسبتاً آسان است. هنگامی‌که مهروموم مبدل یا مهروموم پمپ جلویی نشتی دارد، نشتی‌های سخت‌تر به وجود می‌آیند، زیرا این امر مستلزم حذف گیربکس اتوماتیک خراب است. مناطق نشتی مبهم‌تر شامل خطوط خنک‌کننده، حسگرها یا حلقه‌های O حسگر یا خنک‌کننده روغن است که بازهم تعویض یا تعمیر آن‌ها نسبتاً آسان است.

اگر سطح روغن پایین است و هیچ نشتی قابل‌مشاهده نیست، رادیاتور را برای وجود روغن در خنک‌کننده بررسی کنید، ممکن است کولر داخل رادیاتور نشتی داشته باشد و روغن خنک‌کننده رادیاتور را آلوده کند، روغن خنک‌کننده صورتی خواهد بود، این امر تعویض رادیاتور را تضمین می‌کند.

عدم‌تغییر دنده

برای این مشکل توصیه می‌کنیم از یک کد اسکنر استفاده کنید تا ببینید آیا کدی برای شیر برقی کنترل دنده، حس‌گر فشار روغن، حس‌گر سرعت بافت ورودی یا خروجی، P0715، P0720، P0750 یا P0847 صادرشده است یا خیر. برای تعمیر مشکلات حس‌گر کافی است حس‌گر فشار روغن را بردارید و آن را با یک حس‌گر جدید جایگزین کنید. مشکل شیر برقی تعویض دنده کمی دشوارتر است زیرا پانل گیربکس باید برداشته شود. شیر برقی تعویض دنده به بدنه شیر گیربکس وصل شده و به‌راحتی تعویض می‌شود و توسط یک پیچ یا پیچ کوچک و یک رابط سیم‌کشی نگه‌داشته می‌شود. حس‌گر سرعت شافت ورودی/خروجی را می‌توان به‌صورت خارجی یا داخلی بسته به طراحی سازنده تعویض کرد.

نحوه تعمیر مشکلات گیربکس بی ام و

یک گیربکس اتوماتیک می‌تواند مشکلات مربوط به نشت روغن، تعویض دنده و خطاهای عملیاتی داشته باشد، این راهنما به حل مشکلات آسان و سپس گیربکس به مسائل دشوارتر کمک می‌کند.

گیربکس اتوماتیک مجموعه پیچیده‌ای از چرخ‌دنده‌های سیاره‌ای، کنترل فشار هیدرولیک و روغن، مبدل گشتاور قفل، شیر برقی و سنسورهای موجود در محفظه گیربکس اتوماتیک بی ام و است. ازآنجایی‌که قطعات و سایش روغن می‌تواند باعث مشکلات عملیاتی شود که می‌تواند یک تعمیر جزئی باشد.

فلاش گیربکس بی ام و

فلاش گیربکس معمولاً زمانی انجام می‌شود که نشانه‌هایی از فرسودگی زیاد یا روغن گیربکس بسیار آلوده وجود داشته باشد. فقط تخلیه روغن تمام روغن گیربکس قدیمی را از فضاهای تنگ پاک نمی‌کند و باقیمانده آن وغن جدید را تقریباً بلافاصله کثیف می‌کند. برای حذف تمام باقی‌مانده از روغن قدیمی، لوله خنک‌کننده بین گیربکس و رادیاتور معمولاً جدا می‌شود و گیربکس درحالی‌که موتور در حال کار است پر می‌شود. این باعث می‌شود روغن روغن از گیربکس عبور کند و بقایای کثیف را خارج کند.

تعمیرگاه گیربکس بی ام و
تعمیرگاه گیربکس بی ام و

هزینه تعمیر مشکلات گیربکس بی ام و

هنگام عیب‌یابی مشکلات گیربکس تا حد زیادی به تجربه مکانیک کاربر روی وسیله نقلیه بستگی دارد، چندین بار اطلاعات اشتباه می‌تواند شمارا به مسیر نادرست هدایت کند که گران می‌شود. ما امیدواریم که به شما کمک کنیم تا متوجه شوید که در صورت بروز مشکل خاص به کدام سمت بروید.

گیربکس‌های بی ام و در هنگام بروز نقص صداهای خاصی تولید می‌کنند، به‌عنوان‌مثال اگر فیلتر گیربکس به دلیل زباله مسدود شود، می‌تواند صدای چرخشی ایجاد کند که به این معنی است که دستگاه نیاز به سرویس دارد. اگر سطح روغن پایین باشد، ممکن است صدای حباب را بشنوید که ناشی از تخلیه روغن پمپ در داخل مخزن گیربکس اتوماتیک بی ام و است. هنگامی‌که یک گیربکس با یک خرابی بزرگ روبرو می‌شود، ممکن است صدای “تق” بلندی بشنوید که می‌تواند به این معنی باشد که یک قطعه درایو داخل گیربکس ازکارافتاده است.

گیربکس‌های اتوماتیک بی ام و وقتی به‌درستی کار می‌کنند چیز پیچیده و شگفت‌انگیزی هستند. اما هنگامی‌که مشکلات داخلی باعث می‌شود گیربکس بی ام و شما از  کار بیفتد، برای تشخیص عیب نیاز به تخصص و تجربه کافی نیاز است. اگر مشکل روغن کم، شیر برقی، بدنه سوپاپ یا کنترلر معیوب نباشد، معمولاً گیربکس باید برای خراب شدن و بازرسی خارج شود.

این می‌تواند یک فرآیند زمان‌بر باشد، بنابراین بسیاری از تعمیرگاه‌ها  به‌جای اینکه خودشان گیربکس را تعمیر یا بازسازی کنند، به‌سادگی گیربکس را در صورت وجود یک مشکل داخلی عمده تعویض می‌کنند.
اگر گیربکس در حال تعویض است، گیربکس جدید، چه تعمیر شده یا نو، باید بررسی شود. پمپ جلو و مبدل گشتاور نیز باید بررسی و نصب شوند و تمام سنسورها، شیر برقی، بدنه شیر و فیلترها تعویض، تعویض و بررسی شوند.
اگر تعمیرات اساسی توصیه شود، گیربکس جدا می‌شود، هر قسمت بازرسی و اندازه‌گیری می‌شود، اجزای فرسوده و همچنین مهروموم، بلبرینگ و بوش جایگزین می‌شوند. پس از آماده شدن همه‌چیز، گیربکس دوباره مونتاژ می‌شود.

بنابراین بازسازی گیربکس‌های اتوماتیک یک علم دقیق است که نیاز به آشنایی با واحد در حال بازسازی و همچنین قطعات، ابزار و مشخصات صحیح دارد. در صورت استفاده از گیربکس کارکرده، هیچ‌کس نمی‌تواند تضمین کند که مشکل داخلی وجود ندارد و به‌درستی کار می‌کند.

 

تعمیر سیستم خنک‌کننده گیربکس اتوماتیک بی ام و

بر کسی پوشیده نیست که گرما گیربکس‌های اتوماتیک را از بین می‌برد. این امر به‌ویژه در ماشین‌های پرقدرت که قدرت زیادی را با مبدل گشتاور کوچک و نسبت محور عقب تند ترکیب می‌کنند، صادق است. دور موتور در تمام قسمت بالاست و گیربکس اتوماتیک گرما ایجاد می‌کند. درهرصورت، بارهای همراه با ترافیک توقف و حرکت، سطح گرما را در گیربکس اتوماتیک افزایش می‌دهد.

دمای عملیاتی ایده آل برای روغن گیربکس اتوماتیک چیزی بین 175 تا 225 درجه فارنهایت است. در اینجا آنچه می‌تواند در بالای این محدوده اتفاق بیفتد:

تقریباً در دمای 240 درجه فارنهایت، مواد افزودنی مهم در روغن گیربکس اتوماتیک (ATF) شروع به پختن می‌کنند. نتیجه تشکیل لاک در داخل گیربکس است.

در دمای تقریبی 260 درجه فارنهایت، مهروموم‌های انتقال داخلی، که اغلب از مواد پلی آکریلات ساخته می شوند، شروع به سخت شدن می‌کنند. نتایج نهایی نشت داخلی و خارجی است زیرا آب‌بندی‌ها خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهند.

در دمای تقریبی 295 درجه فارنهایت، صفحات کلاچ گیربکس شروع به لیز خوردن می‌کنند زیرا روغن بیشتر در حال شکستن است.

در دمای تقریبی 315 درجه فارنهایت، درزگیرها و کلاچ ها به‌طور مؤثری می‌سوزند. کربن در روغن تشکیل می‌شود و برای همه مقاصد، انتقال اکنون ناخواسته است. اغلب، اگر در معرض گرمای بیش از 300 درجه قرار گیرد، انتقال در چند هزار مایل (یا زودتر) از بین می‌رود.

کولرهای داخلی که در پایین رادیاتور قرار دارند در بهترین حالت حاشیه‌ای هستند. یک خنک‌کننده معمولی “in-the-rad” گرمای ATF را کاهش می‌دهد اما تحت تأثیر دمای روغن خنک‌کننده موتور نیز قرار دارد. و درعین‌حال، می‌تواند بر دمای روغن خنک‌کننده موتور نیز تأثیر بگذارد.

اگر وسیله نقلیه موردنظر دارای ترموستاتی باشد که در دمای 195 درجه فارنهایت باز می‌شود، پس از گرم شدن به دمای کارکرد، خنک‌کننده گیربکس برای کاهش گرمای ATF به زیر 195 درجه فارنهایت کار سختی خواهد داشت. درعین‌حال، اگر گیربکس بیش‌ازحد کار کند.، ممکن است دمای کارکرد ATF را تا 250 درجه فارنهایت یا بیشتر افزایش دهد. این گرما می‌تواند به روغن خنک‌کننده موتور منتقل شود و درنتیجه جوش بالقوه تمام شود.

به‌طور معمول، دو نوع کولر موجود است: خنک‌کننده ” لوله و باله ” و ” صفحه پشته‌ای” خنک‌کننده. یک خنک‌کننده لوله و پره معمولی رایج‌ترین نوع خنک‌کننده‌ای است که می‌توانید پیدا کنید. به‌طورکلی، این پیکربندی خنک‌کننده شامل پره‌هایی است که روی لوله‌های آلومینیومی قرار می‌گیرند که در الگوهای “S” قرارگرفته‌اند. ایده این است که جریان هوا روی باله‌ها جریان داشته باشد که به‌نوبه خود یک اثر ظرف‌شویی حرارتی ایجاد می‌کند. این اثر گرما را از ATF می‌گیرد. کولرهای لوله‌ای و پره‌ای ارزان هستند و به‌راحتی ساخته می شوند

نوع دیگری از کولر موجود، طرح “صفحه پشته‌ای” است. این کولر تقریباً مانند رادیاتور ماشین شما قرارگرفته است. به‌جای استفاده از یک لوله برای حمل ATF در داخل کولر، پره‌ها درواقع مسیر عبور روغن را تشکیل می‌دهند.

 

چه کسی باید کولر روغن گیربکس بی ام و را نصب کند؟

اگر از وسیله نقلیه خود برای یدک کشی استفاده می‌کنید، در ترافیک توقف-شروع رانندگی می‌کنید، یا بارهای سنگین حمل می‌کنید، یا اگر سیستم تهویه مطبوع و فرمان برقی دارید، گیربکس شما نیاز به نصب یک خنک‌کننده روغن گیربکس دارد. اگر یک ماشین تفریحی، یک ماشین خیابانی با گیربکس اتوماتیک با کارایی بالا، یا یک ماشین مسابقه رانندگی می‌کنید، به یک خنک‌کننده روغن گیربکس خودکار نیاز دارید.

 

چه زمانی باید کولر روغن روی خودرو بی ام و نصب شود؟

مطمئن‌ترین علامت این است که یک گیربکس اتوماتیک باید سخت‌تر کار کند و بارهای بزرگ‌تری ازآنچه برای آن طراحی‌شده است تحمل کند، نصب یدک‌کش بر روی خودرو است. اگر می‌خواهید یک یدک کش روی خودروی خود نصب کنید، پیشنهاد می‌کنیم هم‌زمان یک خنک‌کننده روغن گیربکس اتوماتیک نیز نصب کنید.

تعمیر گیربکس بی ام و
تعمیر گیربکس بی ام و

تعمیر گیربکس بنز در کلینیک تخصصی گیربکس‌های اتوماتیک

کلینیک تخصصی گیربکس‌های اتوماتیک تنها مرکز تخصصی تعمیر گیربکس بی ام و است، بهره‌مندی از نیروی متخصص، باتجربه، کارآزموده و حرفه‌ای، استفاده از ابزار و دستگاه‌های مدرن و به‌روز در امر تعمیر، تعویض و سرویس گیربکس بی ام و ارائه خدمات با ضمانت‌نامه تنها بخشی از مزیت‌های کلینیک تخصصی گیربکس‌های اتوماتیک نسبت به سایر مراکز تعمیر گیربکس اتوماتیک هستند.

خدمات مجموعه‌ی ما در مورد گیربکس اتوماتیک تمامی خودروهای بی ام و سایر خودروها با ضمانت ۶ ماه بدون محدودیت کیلومتر ارائه می شوند. ن را به کارشناسان منتقل کنید در کلینیک تخصصی گیربکس‌های اتوماتیک، کارشناسان ما در رابطه با تعمیر گیربکس بی ام و تخصص کافی دارند. بهترین پشتیبانی مشتری و اقدامات نوآورانه تعمیر که تضمین می‌کند گیربکس بی ام و شما کاملاً سلامت است توسط مجموعه ما ارائه می‌شود. به همان اندازه نو است. برای دریافت بهترین خدمات تعمیر گیربکس بی ام با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با توجه به طیف گسترده‌ای از تأمین‌کنندگان و مخاطبین خود، ما می‌توانیم گیربکس‌های بی ام و با بهترین کیفیت را باقیمت‌های مقرون‌به‌صرفه به شما ارائه دهیم. گروه ما هنگام تعویض یا ساخت مجدد گیربکس بی ام و و شما بسیار مراقب هستند.

از تنظیمات کوچک تا تعمیرات اساسی گیربکس بی ام و

رفع خرابی گیربکس اتوماتیک نباید گران باشد. ممکن است فقط به یک تنظیم کوچک یا یک سرویس گیربکس اتوماتیک استاندارد نیاز داشته باشد. بااین‌حال، گیربکس اتوماتیک یک ماشین پیچیده است و ممکن است برای تعمیر مشکلات به کار گسترده نیاز داشته باشد. در مورد خودروی شما هرکدام که باشد، بهترین کار توسط متخصصان تعمیر گیربکس خودرو انجام می‌شود.

ما همچنین خدمات مکانیکی عمومی و تعمیرات خودرو را برای خودروهای ژاپنی و اروپایی ارائه می‌دهیم، بکسل رایگان،، بررسی و گزارش مکانیکی رایگان، نوار و اسکن عیب‌یابی الکترونیکی همگی بخشی از خدمات ما در کلینیک تخصصی گیربکس‌های اتوماتیک هستند.

امتیاز 5 از 5

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۰۹۱۲۷۶۵۲۴۱۷

————————————

راه های ارتباطی با کلینیک تخصصی گیربکس های اتوماتیک

موبایل (فیروز اسماعیلی): ۰۹۱۲۷۶۵۲۴۱۷

موبایل (فیروز اسماعیلی): ۰۹۱۹۱۱۰۷۳۵۷

موبایل (مهندس خان بابائی): ۰۹۱۲۵۶۵۴۴۳۲

اینستاگرام: aghakhanbabei@

کانال آپارات کلینیک تخصصی گیربکس های اتوماتیک

کانال یوتوب کلینیک تخصصی گیربکس های اتوماتیک

————————————

در کلینیک تخصصی گیربکس های اتوماتیک، صرفا تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک انجام می‌شود.

لطفا در مورد گیربکس‌های دستی سوال نفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *